"Przyjazne i Bezpieczne Miejsce dla Maluchów"

projekt dofinansowany przez Fundację AVIVA
05.12.2014

Dwa miesiące internetowego głosowania, 410 zgłoszonych pomysłów, 1 240 000 oddanych głosów na stronie www.todlamniewazne.pl oraz aktywne wsparcie blogerów i lokalnych społeczności. To efekt 2. edycji konkursu grantowego „To dla mnie ważne” wspierającego oddolne inicjatywy społeczne, pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Dzięki grantom przyznanym przez Fundację Aviva w Polsce powstaną kolejne miejsca przyjazne dzieciom i ich rodzicom. 5 grudnia 2014 roku jury konkursu ogłosiło 9 laureatów z 6 różnych województw, którzy otrzymają łącznie 220 tys. zł na zrealizowanie marzeń dzieci i rodziców.

Jedną ze sfinansowanych inicjatyw będzie inicjatywa naszego Stowarzyszenia - Przyjazne i Bezpieczne Miejsce dla Maluchów.

Dotacja przekazana przez Fundację AVIVA została przeznaczona na wyposażenie przedszkola w brakujące do jego uruchomienia meble i sprzęt RTV - AGD. Prace przy ul. Hubskiej idą pełną parą. Nie ma już ślady po dawnym sklepie mięsnym, który poprzednio zajmował ten lokal.

Już niebawem będziecie mogli zobaczyć efekty Waszego głosowania i naszych prac remontowych.

A od września kolejne roczniki przedszkolaków będą mogły bezpłatnie korzystać z opieki oraz nawiązywać pierwsze samodzielne relacje koleżeńskie… 

A tymczasem zapraszamy do przeczytania artykułów o naszej inicjatywie zamieszczonych w Gazecie Wyborczej oraz na portalu wroclaw.ploraz do obejrzenia kilku zdjęć z naszych prac...

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci