02.2011

Podopieczni Stowarzyszenia Ocalić Szansę – SOS skorzystali z wielu atrakcji podczas ferii zimowych. Dzieci i młodzież skorzystały z oferty spędzania czasu wolnego zarówno w mieście jak i podczas wyjazdów i wycieczek poza miasto. 

Grupa młodsza odwiedziła Wrocławski Park Wodny, udała się na wyjście do restauracji KFC oraz na lodowisko, oraz skorzystała z zajęć plastycznych i muzycznych (zajęcia z dj-em, tworzenie muzyki, karaoke). Ponadto dzieci wyjechały do Niedźwiedzicy w Górach Sowich, gdzie skorzystały z zabaw na śniegu, zjeżdżania na sankach, spacerów po szlakach górskich, a także udały się na wycieczkę na zamek Grodno w Zagórzu Śląskim. 

Grupa starsza skorzystała z zajęć na basenie oraz na lodowisku, a także z zajęć plastycznych, fotograficznych i filmowych (pisanie scenariuszy, nagrywanie reklam itp.) Dodatkowo młodzież wyjechała na wycieczkę do Wojtówki koło Lądka Zdroju, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji: zabawy na śniegu, gry i zabawy terenowe, jazda na nartach, spacery po okolicznych Górach Złotych, zwiedzanie Lądka Zdroju, wyprawa do restauracji i wiele innych. 

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci