Obozy letnie

07.2011

W lipcu 2011 roku Stowarzyszenie Ocalić Szansę - SOS zorganizowało dwutygodniowe obozy letnie dla dwóch grup z naszej świetlicy. Oba turnusy odbyły się w Ośrodku Wypoczynkowym Abarex- Jawor w Świdwowcu koło Trzciela w województwie wielkopolskim. Podopieczni wypoczywali w domkach umiejscowionym w sosnowym lesie nad jeziorem. 

W trakcie wypoczynku wychowankowie skorzystali z licznych atrakcji: plażowanie nad jeziorem, wędkowanie, pływanie rowerami wodnymi, wycieczka rowerowa, gry i zabawy w lesie, ogniska, dyskoteki, turnieje piłki siatkowej i tenisa stołowego. Dzieci zwiedziły również Międzyrzecki Rejon Umocniony, gdzie przeżyły ciekawą lekcję historii i zapoznały się z militariami.

Obóz był dla naszych podopiecznych nie tylko okazją do wypoczynku przed kolejnym rokiem szkolnym, ale także możliwością zawierania nowych przyjaźni i nauki kolegowania się. Była to również świetna okazja do nauki dbania o przestrzeń wokół siebie i poznawania sposobów rozwiązywania konfliktów. Dzieci wróciły do domów opalone, zadowolone i  z zapasem wakacyjnych wspomnień na cały kolejny rok. 

Galeria - obóz młodszej grupy świetlicowej

Galeria - obóz starszej grupy świetlicowej

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci