Obozy letnie grupy świetlicowej i klubowej

07.2012

W tym roku obie grupy naszych podopiecznych udały się na wyjazdy wakacyjne do miejscowości Wojtówka w Kotlinie Kłodzkiej. 

Klub młodziezowy podczas swojego wyjazdu odpoczywała aktywnie w malowniczym otoczeniu Gór Złotych. Młodzież skorzystała z licznych atrakcji: wycieczka do kopalni złota w Złotym Stoku, wspinaczka, piesze wycieczki po szlakach górskich, zwiedzanie jaskini, wyprawa nad zalew w Stroniu Śląskim, wycieczka do Czech i zwiedzanie zamku w Javorniku. Podczas codziennych zajęć uczestnicy mieli także okazję do wspólnego spędzania czasu, nauki kolegowania się i przyjaźni, dbania o dobro wspólne i nauki komunikacji w grupie. Wspólnie spędzone dwa tygodnie zaowocowały zżyciem się grupy, co można obejrzeć na zdjęciach w naszej galerii.

Grupa Świetlicowa również nie nudziła się podczas swojego wyjazdu. Był on okazją do spędzania czasu na świeżym powietrzu i do odpoczynku po trudach roku szkolnego. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w takich zajęciach jak: budowanie szałasów w lesie, kąpiele w basenie, gry i zabawy terenowe, wycieczki piesze i rowerowe, wspinaczka, zajęcia fotograficzne, muzyczne i plastyczne, ogniska i dyskoteki. Ponadto dzieci uczyły się zasad przebywania w grupie, przestrzegania granic, dbania o siebie nawzajem i wspólnego tworzenia atmosfery życzliwości i koleżeństwa podczas wyjazdu. 

Galeria - obóz Świetlicy

Galeria - obóz Klubu Młodzieżowego

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci