Święta w Stowarzyszeniu

Mikołajki i Wigilia
12.2013 

W grudniu przygotowywaliśmy się do Świąt.. szykowaliśmy ozdoby świąteczne, ozdabialiśmy bombki styropianowe, robiliśmy aniołki ze skrzydłami z piórek, sklejaliśmy łańcuch na choinkę.

Przedszkolaki wycięły wielką papierową choinkę, która zawisła na ścianie wraz z papierowymi ozdobami. Cała świetlica została pięknie przyozdobiona. Dzieciaki upiekły także piernikowe domki z szybkami z landrynek.

6 grudnia do naszego przedszkola i świetlicy w tajemniczy sposób ktoś podrzucił paczki. Dzieciaki były bardzo szczęśliwe choć żałowały, że nie spotkały Mikołaja osobiście. W paczkach były zabawki i mnóstwo słodkości.

W piątek przed świętami odbyły się spotkania wigilijne wszystkich członków i podopiecznych stowarzyszenia. Ubraliśmy wspólnie choinkę, przygotowaliśmy wspólnie barszcz z uszkami i słodki poczęstunek aby usiąść razem przy stole, nie mogło także zabraknąć słodkich paczek gwiazdkowych.

Tegoroczne hojne prezenty nie byłyby możliwe bez zaangażowania wielu osób. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę słodyczy, zabawek oraz funduszy na paczki świąteczne i mikołajkowe. 

Galeria

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci