Festyn Mikołajkowy 2013

8.12.2013

W tegorocznej zabawie mikołajkowej, która odbyła się na sali gimnastycznej szkoły Podstawowej przy ulicy Drukarskiej wzięło udział 150 dzieci. Uczestnicy zabawy to podopieczni naszego Stowarzyszenia oraz dzieci z osiedla Huby pochodzące z rodzin w trudnej sytuacji ekonomicznej.

 

 

Tematem tegorocznej imprezy była podróż dookoła świata. Podczas zabawy wszyscy uczestnicy mieli za zadanie zdobycie pieczątek za wykonywania różnych zadań.

W Australii dzieci skakały przez tor przeszkód niczym kangury, w Ameryce razem z Indiankami wykonywały magiczne łapacze złych snów, w Laponii zgadywały zagadki dotyczące Świętego Mikołaja, w Azji robiły origami i zjadały ciasteczka ze śmiesznym zadaniem a w Afryce robiły własne instrumenty muzyczne i grały na afrykańskich bębnach. Nie mogło także zabraknąć zabawy przy muzyce i klanzy.

Na koniec imprezy dzieciaki otrzymały paczki z zabawkami i słodyczami co było miłym zakończeniem zabawy.

Festyn został zrealizowany w ramach projektu "Aktywny Obywatel to JA." Fundusz 2600 złotych został przeznaczony na prezenty dla dzieci, materiały dekoracyjne oraz poczęstunek.

Ponadto wiele firm i osób prywatnych zaangażowało się w pomoc przy organizacji festynu przekazując zabawki, słodycze, które urozmaiciły paczki dla dzieci oraz poczęstunek podczas zabawy.

Serdeczne podziękowania dla firm:

Candy Plus Polska Sp. z.o.o.

Epee Sp. z o. o.

Golden Rose Sp. z o.o.

Margaret Restauracja%Catering

Mattel Poland Sp. z o. o.

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Wytwórnia Artykułów Spożywczych „BORAMEX” 

Zakład Cukierniczy Andrzej Spychała 

Dziękujemy także wszystkim zaangażowanym: Wolontariuszom z projektu "Aktywny Obywatel to JA!", Stażystom, Sponsorom i  innym zaprzyjaźnionym osobom.

 Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu kolejny raz dzieciaki mogły świętować mikołajki.

Galeria

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci