Festyn na Dzień Dziecka

impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i sponsorów, którzy ufundowali poczęstunek i prezenty dla dzieci 
30.06.2015

Tegoroczny festyn odbył się w Szkole Podstawowej nr 9, wzięło w w nim udział ponad 100 Dzieci, byli to podopieczni Stowarzyszenia ale także inne dzieci z Osiedla Huby wraz z rodzicami.

Tematem tegorocznej imprezy były zawody. Na różnych stanowiskach Dzieci mogły zamienić się w malarza- rysuj malując obrazki, w piekarza- przygotowując wypieki z masy solnej, w budowniczego- dokładając swoją cegiełkę do budowy domu, w żołnierza- przechodząc przez tor przeszkód w wojskowym mundurze oraz w fotografa, samodzielnie robiąc zdjęcia.

Podczas festynu odbyły się także zabawy taneczne przy muzyce, dla maluchów i dla starszych Dzieci. Rodzice wraz z Dziećmi mogli spróbować pysznych pączków i wypieków w kawiarence. Ponadto każde Dziecko mogło pomalować swoją buzię i zamienić się w zwierzątko lub wymarzoną postać z bajki. Na zakończenie na wszystkie Dzieci czekały paczki ze słodyczami, książką i innymi drobnymi upominkami.

A to wszystko było możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób, wolontariuszy oraz sponsorów, którzy przekazali darowizny dla Dzieciaków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy corocznie pomagają nam w organizacji Święta Dzieci!

W tym roku szczególnie dziękujemy:

Wolontariuszom:

Natalii, Justynie, Jaśkowi, Kamilowi,
Kubie, Maćkowi, Sebastianowi i Hubertowi,
Marcie, Kai, Paulinie, Agnieszce i Arturowi;

Firmom:

 Bazgroszyt.pl

MBF sp. z o. o.

Bormex

Bright Junior Media

Candy Plus

Maciejowy Sad

Cukierni - Piekarni Nugat

Wydawnictwo Znak

Lorenz Snack - World

TRIPLEX

Galeria

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci