Obóz wakacyjny w Kołatce

wypoczynek odbył się dzięki dofinansowaniu Gminy Wrocław, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Fundacji im. dr. M. Kantona
27.06. - 10.07.2015

W terminie od 27 czerwca do 10 lipca 2015 w ośrodku wypoczynkowym Temar w miejscowości Kołatkaobył się obóz wakacyjny naszych podopiecznych. Dzieci i młodzież zamieszkały w pięknych domkach w otoczeniu lasów i jeziora. Podczas wyjazdu dzieci skorzystały z bogatej oferty zajęć oraz okolicznych atrakcji. Uczestniczyły m.in. w zajęciach profilaktycznych, ekologicznych, artystycznych, sportowych. Dzieci mogły skorzystać z codziennej rekreacji na plaży, dużym zainteresowaniem cieszyło się wędkowanie.

Ośrodek oferował naszym obozowiczom bogatą infrastrukturę - boiska do piłki siatkowej, place zabaw, miejsce do piknikowania i zrobienia ogniska oraz organizacji dyskotek, a także uwielbiany przez dzieci park linowy i tyrolkę. Uczestnicy obozu chętnie korzystali z wypoczynku na świeżym powietrzu, wycieczek po okolicy, odbyła się także jednodniowa wycieczka autokarowa do Krosna Odrzańskiego. Skorzystaliśmy również z wypożyczalni sprzętu wodnego (rowerki wodne i kajaki).

Obóz był nie tylko okazją do wypoczynku po roku szkolnym, odpoczynku od zgiełku miasta i codziennych trosk. Dawał także możliwość zawiązania nowych przyjaźni, nauki współpracy w grupie, rozwiązywania konfliktów i zaangażowania się w codzienne czynności obozowiczów. Po wspólnie spędzonych dwóch tygodniach dzieci wracały do domów wypoczęte, opalone, z bagażem nowych doświadczeń i umiejętności.

Serdecznie dziękujemy Gminie Wrocław, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Fundacji im. dr M. Kantona za pomoc w organizacji obozu. 

Galeria

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci