Pokaz mody i wystawa na zakończenie projektu

projekt zrealizowany w ramach programu Patriotyzm Jutra współfinanoswanego przez Muzeum Historii Polski w Warszawie
12.2016

17 grudnia odbyła się w Szkole Podstawowej przy ul. Nyskie 66 wystawa na zakończenie projektu "Wieopokoleniowa Kapsła Czasu" połączona z festynem śwątecznym dla Dzieci z osiedla. W wydarzeniu wzięło udział ok. 100 odbiorców, dzieci oraz rodzin z osiedla Huby we Wrocławiu. Specjalnymi gośćmi byli uczestnicy Klubu Seniora osiedla Przedmieście Świdnickie.

W trakcie wydarzenia można było zobaczyć zdjęcia powstałe podczas zajęć realizownaych w projekcie, m. in. warsztatów gier i zabaw, wrześniowego pikniku osiedlowego, warsztatów kulinarnych, warszatów mody i stylu. Dla uczestników wystawy dostępne były także stowrzone materiały dotyczące gier i zabaw dawniej, i dziś oraz przepisów kulinarnych babć, i mam naszych podopiecznych.

Głównym punktem programu był przygotowany przez uczestników projektu pokaz mody i stylu, który panował od lat 50 do dnia dzisiejszego. Z zebranych z szaf mam i babć koszul, sukni i dodatków zostały stowrzone stroje na pokaz mody. Nauka postawy, poruszania się, chodzenia po wybiegu nie była łatwa, lecz mimo tremy dziewczynki zaprezentowały wspaniały występ. Co można zobaczyć na zdjęciach w galerii.

Galeria

 Film z wydarzenia

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci