Festyn Mikołajkowy 2014

Browar Mieszczański
5.12.2014

Tegoroczny Festyn Mikołajkowy odbył się pod hasłem filmu i fotografii. Dzieci mogły na różnych tematycznych stoiskach zapoznać się z metodami powstawania filmów, animacji, fotografii.

W kąciku plastycznym dzieci malowały oraz tworzyły kukiełki, które potem mogły zagrać w teatrzyku cieni. W kąciku filmowym dzieci mogły sfilmować się kamerą oraz nagrać swój głos mówiąc do mikrofonu. W kąciku fotografii można było zrobić sobie śmieszne zdjęcie. Można także było obejrzeć obrazki w technologii 3D oraz pobawić się iluzjami optycznymi. Jak przystało na temat filmowy nie mogło także zabraknąć całej masy popcornu. Na festynie dzieci odwiedzili także dwaj specjalni goście, Diabeł z drużyny futbolowej Devils Wrocław oraz prawdziwy rycerz w zbroi. Całej zabawie towarzyszyły tańce w rytm wesołej muzyki.

W festynie wzięło udział 140 dzieci, wszystkie otrzymały na koniec zabawy paczki mikołajkowe ze słodyczami i małymi upominkami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację festynu, wolontariuszom, sponsorom prywatnym i firmom, które podarowały upominki.

Galeria

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM ZA WSPÓŁPRACĘ

 

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM PRYWATNYM 
ZA OTRZYMANE OD PAŃSTWA SŁODYCZE I ZABAWKI

 

DZIĘKUJEMY FIRMOM ZA DAROWIZNY DO PACZEK

ASTRA Sp. z o. o. za zabawki

BELBAL za balony

Candy Plus Polska Sp. z.o.o. za żelki

Przedsiębiorstwa JANKA Produkcja Zabawek - Anna Wachulec - za gry

Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak Sp. z o.o. za książki

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. za chipsy

Wytwórni Artykułów Spożywczych „BORAMEX”  za chrupki

 

 

 

 

 

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci