Qurier Świętego Mikołaja

prezenty zostały sfinansowane przez pracowników Banku Zachodniego w ramach akcji Qurier Świętego mikołaja organizowanej przez Fundację Przyjaciółka
19.12.2014

W naszej świetlicy odbyła się wyjątkowa impreza, na którą dzieci oczekiwały już od kilku tygodni. Czekały na Świętego Mikołaja, który miał przybyć z wymarzonymi prezentami. Świetlica była przystrojona świątecznymi ozdobami i pracami dzieci, choinka została pięknie ubrana, a podekscytowane dzieci nie mogły doczekać się gości.

O godzinie 17.00 do naszej placówki przybyły trzy Panie z Banku Zachodniego z ogromnymi pudłami i paczkami na widok, których dzieciom rozbłysły oczy. Po oprowadzeniu naszych gości po świetlicy, a także słodkim poczęstunku dla dzieci nastąpiło rozdawanie paczek przez jedną z Pań, która wcieliła się w rolę pomocnika św. Mikołaja.

Dzieci odbierały paczki i z niecierpliwością otwierały je zaglądając do środka. Prezenty przerosły najśmielsze oczekiwania maluchów. Oprócz wymarzonych zabawek w paczkach znalazły mnóstwo słodyczy, a czasami także miłe listy od Mikołaja. Dzieci natychmiast przystąpiły do zabawy a€“ po świetlicy jeździły sterowane auta, latały helikoptery, powstawały budowle z nowych klocków, auta zjeżdżały po zjeżdżalniach, dziewczynki tuliły nowe lalki i pluszaki. Zapanował radosny harmider przeplatany wspólnym słuchaniem kolęd, rozmowami z naszymi gośćmi, oraz zabawą podarunkami.

Na koniec dzieci szczęśliwe udały się do swoich domów serdecznie dziękując naszym gościom oraz wszystkim darczyńcom za tak wspaniałe prezenty. 

 Tak dzieci zachęciły Mikołaja do przybycia...

A tak się to wszystko skończyło...pod choinką.

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci