Festyn na Dzień Dziecka

31.05.2014

Tematem tegorocznego festynu były cztery żywioły. Podczas zabawy dzieciaki mogły wziąć udział  wielu atrakcyjnych zabawach i konkursach. Dzieciaki zamieniając się w małych chemików wzięły udział w eksperymencie i zrobiły wulkan z sody i octu, jako poszukiwacze skarbów próbowały odnaleźć bryłki złota w piasku. Udając stażaków gasiły pożar balonami wypełnionymi wodą. Zamieniając się w samurajów próbowały rozbić chmarę baniek mydlanych.

Ponadto podczas zabawy dzieci mogły wziąć udział loterii, w której każdy los wygrywał, pomalować swoje buzie, pokolorować malowanki w kąciku plastycznym i pobawić się przy muzyce z chustą klanzą. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszyła maskotka z klubu sportowego Devils Wrocław. Dziaciaki i rodzice mogli także sfotografowac się w śmiesznych strojach w kąciku fotograficznym. Nasz festyn odwiedziła także brygada Straży Pożarnej. Panowie Strażacy pozwolili dzieciakom wejść do wozu strażackiego i pokazywali sprzęt gaśniczy co było wspaniałą atrakcją.

Na koniec zabawy wszystkie dzieci otrzymały długo wyczekiwane paczki, w których znalazły się piękne zabawki, kolorowe książki i słodycze.

Na festyn zostało również przygotowane stoisko dotyczące realizowanych projektów w ramach programu „Bezpieczne Dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje. Na stoisku można było zapoznać się z informacjami o projektach oraz otwartych konsultacjach dla mieszkańców. Podczas festynu były rozdawane ulotki dotyczące problematyki krzywdzenia małych dzieci oraz na temat uzależnienia od mediów elektronicznych.

Wszystko to było możliwe tylko dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób współpracujących przy organizacji festynu. Dziekujemy serdecznie naszym Stażystom, Wolontariuszom, osobom zaprzyjaźnionym ze Stowarzyszeniem oraz Sponsorom.

 

DZIĘKUJEMY za zabawki firmom:

 

Astra Sp. z o. o.

 

Mattel Poland

 

Simba Toys 

 

 

 

Za piękne książki DZIĘKUJEMY 

Społecznemu Instytutowi Wydawniczemu Znak Sp. z o.o. 

 

 

Za słodycze DZIĘKUJEMY

 

Wytwórni Artykułów Spożywczych "Bormex" za chrupki kukurydziane

 

Firmie Cady Plus za żelki

 

Firimie The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o. o. za chipsy

 Zakładowi Cukierniczemu Andrzej Spychała za wafle

 

Firmie Intersnack Truller Poland za chipsy

 

 

Serdeczne podziękowania także dla 

 

Firmy Bel Bal za balony

 

Firmy Triplex za wypożyczenie maszyny do baniek mydlanych

 

Klubu Sportowego Devils Wrocław za wypożyczenie kostiumu

 

Staży Pożarnej za przyjazd na zabawę i pokazanie sprzętu

  Galeria

 

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci