Pracowity Grudzień Wolontariuszy z projektu "Aktywny Obywatel to JA"

W grudniu wolontariusze zaangażowali się w wiele świątecznych inicjatyw.

Czytaj więcej: Pracowity Grudzień Wolontariuszy z projektu "Aktywny Obywatel to JA"

Na wystawie LEGO

W styczniu młodsza grupa świetlicowa udała się na wystawę klocków lego do Pasażu Grunwaldzkiego. Dzieciaki były zachwycone ekspozycją- kto by pomyślał, że takie rzeczy można zbudować z klocków.

Czytaj więcej: Na wystawie LEGO

Święta w Stowarzyszeniu

Naszego Stowarzyszenia jak zwykle nie ominął nastrój Świąt. Pierniczki, ozdoby świąteczne...

Czytaj więcej: Święta w Stowarzyszeniu

Wizyta w Fabryce Słodyczy

Przedszkolaki i młodsza grupa świetlicowa przed Świętami odwiedziły Najmniejszą Wytwórnie Słodyczy we Wrocławiu gdzie miały okazje poznać tajniki powstawania cukierków i własnoręcznie zrobić lizaki.

Czytaj więcej: Wizyta w Fabryce Słodyczy

Festyn Mikołajkowy

Jak co roku na naszym osiedlu zorganizowaliśmy festyn dla dzieci z okazji mikołajek. Zabawa odbyła się pod hasłem "Podróż dookoła świata- poznaj kontynenty." Dzieci mogły skorzystać z wielu ciekawych atrakcji, potańczyć przy muzyce i wziąć udział w zabawnych konkurencjach.

Czytaj więcej: Festyn Mikołajkowy 2013

Zimowa Wycieczka Przedszkolaków

Na przełomie listopada i grudnia przedszkolaki spędziły trzy dni w Górach Sowich. Pogoda dopisała, najmłodsi mieli okazję ulepić bałwana i stoczyć bitwę na śnieżki .

Czytaj więcej: Zimowa wycieczka

Wystawa "Szlakiem ginących zawodów"

W listopadzie odbyła się wystawa połączona z projekcją filmu dokumentalnego nakręconego przez dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia w ramach projektu dotyczącego poznawania zanikających zawodów.

Czytaj więcej: Wystawa szlakiem ginących zawodów

Festiwal Młodzi Twórcy na Hubach

23 listopada w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Nyskiej odbył się festiwala, na którym zostały zaprezentowane prace naszych podopiecznych wykonane podczas realizacji projektu "Akademia Zmysłów" współfinansowanego przez Fundację Tesco Dzieciom.

Czytaj więcej: Festiwal Młodzi Twórcy na Hubach

Halloween

Uczestnicy grupy klubowej przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek zabawę z okazji Halloween. Była to bardzo miła niespodzianka dla dzieci z grupy swietlicowej i maluchów z przedszkola.

Czytaj więcej: Halloween

Zajęcia edukacyjne w przedszkolu

W październiku odbywały się zajęcia komputerowe i fotograficzne dla maluchów. Najmłodsi zapoznawali się z obsługą aparatu cyfrowego oraz laptopa.

Czytaj więcej: Zajęcia edukacyjne w przedszkolu

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci