Wakacje we Wrocławiu

wyjścia finansowane przez Gminę  Wrocław w ramach projekty "Nasz Świetlica"
08.2015

W sierpniu nasza świetlica spędzała czas we Wrocławiu w ramach półkolonii. Przez 3 tygodnie odbywały się ciekawe zajęcia i wyjścia dla podopiecznych świetlicy.

Nasze spotkania rozpoczęliśmy od przyjęcia Pań z Leroy Merlin, które pomogły nam odnowić nasz przyświetlicowy ogródek. Wszyscy zamienili się w ogrodników i wspólnymi siłami stworzyliśmy nowy ogródek, posadziliśmy kwiaty, drzewka, posialiśmy trawę i pomalowaliśmy okiennice.

Następnie chcieliśmy się nacieszyć wspaniałą pogodą i spędziliśmy kilka popołudni na kąpielisku Morskie Oko. Byliśmy także na ściance wspinaczkowej gdzie dzieci mogły pokonać swoje obawy i wdrapać się pod sam sufit oczywiście z zabezpieczeniem. Byliśmy także w kinie na ekranizacji Małego Księcia. Odwiedziliśmy wrocławskie zoo oraz oceanarium, którym dzieci były zachwycone. Nie obyło się także bez spaceru na Pergolę i schłodzenia w fontannie. Podczas kolejnych spotkań ścigaliśmy się na torze gokartowym i odwiedziliśmy wielką salę zabaw Loopy's World.

I tak po letnim obozie nad jeziorem i trzech tygodniach atrakcji we Wrocławiu wakacje dobiegają końca. A od września kolejny rok szkolny i kolejny rok w świetlicy. 

Galeria

Kupuj i pomagaj

 

 

Facebook

 

Zobacz projekt

 

 

 Przekaż swój 1% podatku dla dzieci